O nas

Twoje rzetelne biuro rachunkowe

BD PARTNER powstało w roku 2007 w celu profesjonalnego świadczenia usług księgowo-kadrowych, doradztwa podatkowego oraz ubezpieczeń.  Od początku przyświecał nam cel, aby świadczyć usługi finansowe w taki sposób, w jaki sami byśmy chcieli być obsłużeni. Dlatego ciągle doskonalimy się  uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty. Zdobyte lata doświadczenia nauczyły nas, że mimo, iż najważniejsze są wiedza umiejętności, to technologia ułatwia wykonywanie zadań, dlatego wykorzystujemy najlepsze programy księgowe na rynku, oraz wdrażamy nowe usprawnienia technologiczne. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych klientów poprzez posiadanie polisy  ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej.

Przez lata pracy współpracowaliśmy z przedsiębiorstwami z prawie wszystkich branż, jednak z czasem wyspecjalizowaliśmy się świadczeniu usług przedsiębiorstwom z branży:

  • Gastronomicznej – Przeszliśmy szkolenie na temat przygotowywania raportów sprzedaży alkoholi zgodnie z wymogami ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.
  • Reklamowej – Kilkudziesięciu zadowolonych klientów pozwoliło nam zrozumieć specyfikę tej branży
  • …oraz Handlowej, Poligraficznej i Finansowej.

W ramach naszej grupy kapitałowej świadczymy również usługi brokerskie poprzez firmę  brokerską BD Partner Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. posiadającą licencję brokera ubezpieczeniowego wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, skupiającą  brokerów dbających o bezpieczeństwo majątku firm naszych klientów, ich pracowników oraz organów zarządzających z wykorzystaniem produktów ubezpieczeniowych.  Pozwala nam to dostarczyć klientom unikalne, wyróżniające nas  na rynku połączenie usług.

Poprzez wykształcenie, wiedzę i doświadczenie osób zarządzających grupą kapitałową w zakresie obu obszarów księgowości i ubezpieczeń nasi Klienci  otrzymują więcej niż mogą dostarczyć inni.

Rozumiemy i znamy różnicę w definicjach pojęć z punktu widzenia księgowego i  towarzystwa ubezpieczeniowego, co pozwala uniknąć częstych nieporozumień między tymi stronami w komunikacji w procesie zawierania ubezpieczeń.

W ramach grupy jesteśmy w stanie w imieniu klienta, za uprzednim pełnomocnictwem, dostarczyć ubezpieczycielom  niezbędne dane do skonstruowania ofert m.in. ubezpieczenia majątku, odpowiedzialności cywilnej, gwarancji ubezpieczeniowych, czy ubezpieczeń pracowniczych, bo je posiadamy w grupie, bez zbędnego angażowania właścicieli firm i ich zarządów i pracowników w żmudne przygotowywanie zestawień dla towarzystw ubezpieczeniowych.


Biuro rachunkowe BDPARTNER sp. z o.o.  prowadzi dokumentację księgową i kadrową dla mojej firmy od 2015 roku i jestem zadowolona z tej współpracy. Cenię personel BDPARTNER za profesjonalizm i solidność, za gotowość do pomocy w każdej sytuacji, za odpowiedzialne i rzeczowe porady.

Agnieszka Woźniak PORTYK sp. z o.o.

Biuro BD Partner prowadzi naszą dokumentację księgową i kadrową od ponad roku, a przejście z innego biura rachunkowego było bardzo szybkie i sprawne co zawdzięczamy wspaniałym pracownikom biura BD Partner, którzy na każdym kroku dokładają wszelkich starań, aby ich klienci byli zadowoleni.

Elżbieta Włoch E.S Bacchus sp. z o. o.

Z usług firmy BD PARTNER korzystamy od kilku lat i wszelkie elementy naszej współpracy przebiegały bezproblemowo.

Arkadiusz Walczak FLASH
Dokładność

Wykonujemy nasze usługi z najwyższym stopniem dokładności, bo wiemy jak ważne są szczegóły w naszym zawodzie.

Specjalizacja

Finanse,  Agencje reklamowe, Agencje pracy, Handel, IT, Gastronomia – Z tymi branżami współpracujemy od lat, i rozumiemy Wasze potrzeby jak nikt inny. 

Indywidualne podejście

Nasze podejście do klienta pozwala doskonale zrozumieć jego potrzeby, dostosować pakiet usług, oraz wynegocjować zadowalającą cenę.